ICTV пропагує комунізм своїм медіаконтентом

Порадувала новина трьохденної давності, згенерована на основі допису голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка:

1/ Нацрада просить СБУ/МВС перевірити робочі візи російських журналістів, що працюють в Україні. Особливо тим заробітчанам, що приїхали до нас після початку війни. Трохи схоже на інформаційну гігієну на державному рівні – “ефект Столярової”

2/ Нацрада також планує позапланову перевірку телеканалу ICTV – за показ серіалів “Син батька народів” і “Диверсант 2”.
Отут можу підказати ще одну підставу для перевірки. Десь місяць в роті кілька чоловік дивились ICTV. Поспіхом проходив повз, як почув “ми пабєдім етіх казаков і пєрєбйом іх всєх!”, – кричав вусатий недомірок перед строєм тіпів у стереотипних червоноармійських одностроях. Наступні кадри – банда алконавтів громить і вибиває з села наляканих “козаків”, у яких легко впізнати бійців армії УНР. Глянув програму телепередач: мої солдати дивились шлак «Жизни и приключений Мишки Япончика», рос. серіал про убогого афериста, що в кооперації з комуністами воював з петлюрівцями на Одещині. Класика жанру, ні разу не пропагандистський продукт.

Тож бажаю “ревізорам” з Нацради натхнення замахати Пінчуковський актив претензіями щодо порушення українського законодавства.
Як мінімум там є факап по статті 3 ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Роман Кулик


Загрузка...