Хто об’єднує сепара-втікача Маркова і проривача кордонів Саакашвілі

Старий друг Саакашвілі Аднан Киван, який з 2015 року виступає спонсором грузинського горе-політика, за нашою інформацією частково фінансував і весь цей шабаш на кордоні.

Це з одного боку. А з іншого він тісно співпрацює і допомогає одеським втікачам-сепаратистам таким як Ігор Марков.

З Марковим у нас стара історія. Боротися з його антиукраїнською діяльністю ми почали з 2007 року, коли це ще не було мейнстрімом. Уже тоді було очевидно, що цей криміналітет з ненависті до всього українського рано чи пізно розпочне сепаратистський заколот. Так і сталось через 7 років.

Марков і більша частина його сепарської партії “Родіна” переїхали або в Москву, або воюють в складі “ДНР”. Та й Марков не гребує поїхати п’яний постріляти по українським позиціям.

І тут в усьому цьому цікаве питання – а де ж беруть гроші ці здавалося б різні і незнайомі особи Саакашвілі та Марков? У простих одеситів, яких обдурює і грабує засновник однієї з найбільших пірамід “Каддор-груп” Аднан Киван. А потім за ці гроші один ідіот прориває західний кордон, а інший вже третій рік вбиває наших солдатів на Сході. Детальне розслідування всіх його афер та спонсорування тероризму будемо ініціювати вже найближчим часом.


Загрузка...