Гройсман закликав повернутися до системи радянського нагляду за судами

Олігархічний уряд Порошенка-Гройсмана сприятиме подоланню корупції в судовій гілці влади, зокрема, оприлюднюючи випадки прийняття суддями неправомірних рішень.

Про це прямо заявив прем’єр Володимир Гройсман. Ви вірите в щирі наміри цієї офшорно-олігархічної банди? Я ні! Більше того я твердо переконаний, що ця ініціатива незаконна і покликана поширити тотальний вплив уряду на судову гілку влади.

Загалом оригінальна ідея пана Гройсмана має усі шанси бути належно оціненою в аспекті ч. 3 ст. 109 КК України — захоплення державної влади особою, яка є представником влади…

Пан Гройсман по суті закликав повернутися не просто до загального нагляду, а до системи радянського нагляду за судами.

Вважаю такі дії злочинними, направленими на знищення незалежності судової гілки влади і повну узурпацію влади. Офшорно-олігархічна банда навіть і не думає боротися з корупцією в судах, а просто бажає контролювати суддів-корупціонерів і використовувати їх в своїх приватних бізнесових та політичних інтересах.

Корупцію в судах можна здолати лише радикальними, але законними мірами які пропонує Радикальна партія Олега Ляшка. Ми пропонуємо звільнити 100% суддів і набрати нових на відповідній конкурсній основі. Тільки таким чином ми можемо забезпечити право українців на незалежний і справедливий суд.

Ігор Мосійчук


Загрузка...