Генпрокуратура під час обшуків пограбувала офіс S.Group

Генпрокуратура повністю паралізувала роботу Дніпропетровської обласної організації Радикальної партії, корпорації S.Group та моїх помічників.

Вилучили всі сервери, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та гроші у людей. Саме такі методи боротьби з опозиційними політиками у нинішньої злочинної влади, яка нічим не відрізняться від попередньої, і навіть вже перевищила її за всіма діями. Саме так нинішня влада шкодить українським виробникам, які експортують свою продукцію до 25 країн світу та справно сплачують податки до державного бюджету.

В результаті постраждали люди, які не мають жодного відношення до Радикальної партії чи корпорації S.Group. Щоб всі розуміли, обшуки проводили навіть у моїх товаришів з якими ходжу тренуватися в один і той самий спортивний зал. У них у всіх вилучили особисті речі та зароблені ними гроші. Поясніть мені, чому у людей, які ні в чому не обвинувачені і просто допомагають мені в моїй законотворчій роботі, забирають їхні особисті заощадження, які вони збирали роками?!

Нагадаю, що менше двох місяців тому, 17 лютого цього року, проводилися такі самі обшуки в тому ж самому приміщенні, що й сьогодні, а також у тих самих людей. Тоді у людей також були вилучені особисті речі та гроші слідчими Генеральної прокуратури. Вони досі так нічого і не повернули і говорять, що навіть не збираються нічого повертати! Таку поведінку можна вважати справжнім пограбуванням.

Але нас не залякати! Ми не відступимо від своєї принципової позиції в інтересах українського народу. Ми не збираємося терпіти це свавілля та будемо боротися з протизаконними діями цієї злочинної влади і захищати кожного українця! А на всіх, хто сьогодні чинить таке беззаконня, рано чи пізно чекатиме справедливе покарання!