Генеральний прокурор покриває чиновників-крадіїв з БПП

Юрій Луценко “очищує” прокуратуру.

Проте якось дивно. На своїх посадах залишились і одіозні заступники генпрокурора Столярчук і Матіос. Екс-заступник Говда отримав посаду прокурора м.Київ.

В областях ще цікавіше. Ширший ніж довший прокурор Чернігівської області Носенко також залишився на своїй посаді. Проте очікувано. Ще минулого року він продемонстрував як може фальшувати кримінальні справи, вмішуватись у виборчий процес на 205-му окрузі, кидати за грати патріотів від УКРОПу. Те ж саме він робить зараз щодо представників Радикальної партії.

Інший корупційний прокурор Дніпропетровської області Віктор Матвійчук за підтримки Луценка також насолоджується затишним кабінетом на головному проспекті Дніпра. Зрозуміло, що він свідомо не розслідує замахи на моє життя, знищення мого бізнесу Вілкулом. Адже колишні регіонали – це теперішні партнери БПП по коаліції. Ну і зрозуміло, що цей псевдопрокурор не бореться з поточною корупцією в області. Колишній заступник Гройсмана і нині мер Кам’янського Андрій Білоусов потонув у вкрадених у громади грошах. 5 кримінальних справ спущені на гальмах. А тільки по одному епізоду приватна фірма, яка ремонтує в місті дороги, нещодавно вивела в “обнал” 16! мільйонів гривень щоб повернути їх чиновникам у вигляді хабарів.

Луценка це абсолютно влаштовує. Нехай чиновники з БПП крадуть, а прокурори їх покривають. А ГПУ займеться виключно тими, хто не поділився, або не домовився з Банковою.

Ганебний приклад вибіркового правосуддя і імітації реформ в прокуратурі!


Загрузка...