Форма нової поліції розчарувала блогерів

Форма нової поліції схожа на прикид гопа, який вийшов “на дєло”.

Я, якщо чесно, не розумію чому всі так умивались рожевими соплями і казали, яка гарна форма, пиздець-дизайн-зашибись, просто все для того шоб люди нормально селфі хлопали на радість собі і своїм мамашам і вона так відрізняється від сірої, чи синьої, мишиної форми попередника-мусора.

Вечір. От іде перед тобою чувак. Ти так не особо на нього звертаєш увагу. Іде собі та і іде. Чорний гандон у нього на голові. Ну с райончика чувак- класіка. Куртофан такий, щось середне між скиновським бомбером і курткою сантехніка чи електрика. Теж чорна. Штані такі, щоб зручно в махаче було, але невразумітельні такі, не мілітарі. Теж чорні.

Ти собі ідеш. І тут він розвертається перед тобою, а у нього в груді звізда горіт. Тобто значок приліплений, на цей чорний повністю, як жопа пожежника, сілует. І ти з здивуванням розумієш, шо то пан-поліціянт. А не Вася з району у тебе зараз прикурити буде просити, з прицілом на твою мобілу.

Так шо форма- ахуєть дизайнерська. Підтверджую. В такому дизайні, якщо той значок зняти, то ларьок можна бомбанути і мобілочку віджати. Шо хош. Особливо ввечорі. А можна і не знімати, бо він погоди абсолютно не робить. Так, якийсь катафот на куртофані. Хулє, на спортивних куртках є і таке. Ідеальна форма для гопа, короче. А ви кажете селфі.

Олекса Манн


Загрузка...