Фірми, афільовані з Юрою Єнакієвським, виграють мільярдні контракти від ЗСУ

Фірми, афільовані з Юрою Єнакієвським, й надалі виграють мільярдні контракти від ЗСУ, заробляючи непоганий куш на українській армії.

Каша з мухами, сосиска замість м’яса, хліб не зрозуміло з якими мікроорганізмами… Тюрьма суворого режиму? Ні, військова частина. Так годують наших вояків в учбовому центрі “Десна”.

Скільки вже сказано, написано, звільнено… І ловили вже на цьому, і провадження кримінальні заводили… І судили здається. Нічого не діє. Приїжджає комісія – все добре. День, два і знов кормлять половою. Отримавши ці знімки та інформацію, зв’язався з помічником Міністра оборони України.

Одразу до дивізії прилетіла піз@юліна. Хлопці дзвонять дякують. Кажуть порції збільшились. З’явились відповідні до норм продукти. Чи надовго? І питання тут не лише до керівництва Десни, а й до компаній, які забеспечують харчування. “Годують” і заробляють непоганий куш всі ті ж фірми, афільовані з Юрою Єнакієвським. Вони надалі виграють мільярдні контракти.

Волонтери, що входили до тендерного комітету, намагались усунути їх. Нічого не вийшло. Якесь замкнуте коло. А що у вас на обід, панове генерали? Смачного. Це ж мабуть не тільки в Дісні такий жах. Невже так важко налаштувати гідне харчування?? Це ж не ракету в космос запустити. Ви ж не худобу годуєте, а людей! Ще й достойних людей. Не злодіїв, а воїнів. На передку краще.

А в тиловій Дісні, куди багато з бійців потрапляють на перепідготовку, під час якої можуть трохи відпочити від фронту, вимушені переходити не режим “голодний пайок”. Рятуються за власний кошт. На території військового містечка багато гастрономів та кафе.

А держава тим часом виділяє цілком достатні кошти. Просто треба ефективно їх використовувати. І головне – не красти.

Ініціюю це питання на найближчому засіданні РГК НАБУ. І ще одне. Ми ж прагнемо до стандартів Північноатлантичного альянсу? Але НАТО це не лише красива форма і новітнє озброєння. Це достойне відношення до військовослужбовців. Давайте з цього починати.


Загрузка...