Фестивалі, організовані спонсорами війни на Донбасі, викликають лише огиду

Народ, а ви взагалі забули, хто у нас ворог, з ким воюємо, що українців вбивають?!!…

Бачу радісні фото з Alfa Jazz Fest від проукраїнських, здавалося б, людей – і стає гидко. По-справжньому гидко.

Організатор дійства – “Альфа-груп” російського олігарха, близького друга Володимира Путіна Михайла Фрідмана є одним з найбільш системних спонсорів війни на Донбасі. І ви (!) знаючи це (!) ідете (!) на (!) організоване (!) ними (!) свято. Почасти вдягнувши вишиванки, що робить вашу поведінку ще огиднішою.

Єдиний “аргумент”, який чую – це, мовляв, прекрасний захід, до Львова приїздить сила-силенна зірок джазу світового рівня… Агой, у вас все з головою добре?!!..

Згідно вашої логіки: Фрідман може на прохання Путіна фінансувати вбивства солдат, вбивства мирного населення, ґвалтування жінок, катування, мародерства. Але якщо він зробить гарний концерт ми піддемо. Пиздець, одним словом…

Сам дуже люблю джаз, особливо Авішая Коена. Але ніколи не піду на заходи, організовані вбивцями українців.

Хіба вам не соромно?! Хіба не гидко?! Схаменіться!!!

На цьому фото промосковський терорист катує українського бійця. Бажаю, щоб цілу ніч сцени цього катування снилисч усім, хто іде на Alfa jazz.

І це, зауважте, далеко не найстрашніше фото з АТО.

P.S.S. Особливо “чулить” системна підтримка дійства “Альфа-груп” зі сторони міського голови Львова Андрія Садового. Андрію Івановичу, схоже, у вас сміття не лише в центрі міста, а й у голові.