Європейського націоналіста Андреаса Карлссона судитимуть за сфальшованим звинуваченням у вбивстві

Андреас “Северин” Карлссон вже в тюрмі Мальме.

Сьогодні, як водиться вночі, його забрали з камери Лук`янівського СІЗО і передали шведським правоохоронцям.

На Батьківщині йому загрожує від 6 до 10 років тюремного увязнення за бійку з комуністами, які поверталися з мітингу в честь восьмого березня.

Йому інкримінують убивство, але “убитий” – живий-здоровий, прекрасно існує на міжнародні гранти. Поліція довго не хотіла навіть справу цю відкривати, але ліваки та ліберали шаленим тиском змусили це зробити.

У Швеції дуже важко бути патріотом. Коли моя знайома побачила фото Андреаса вона сказала: “Боже, етнічний швед , не можу повірити”.

Його шведський період життя не можна назвати інакше, як героїчним, але ще більш героїчно він поводив себе щодо українців.

Ще з 2012 року Андреас входив в організацію “Ukraine Volunteers”, назва якої говорить сама за себе. В 2014 приїхав в Україну і відзначився в багатьох подіях Майдану, потім став доброволцем, воював в АТО.

Черговий ліберальний грантожер скаже: “подумаєш герой, втік від закону”.

Втік від закону? Чи від лівацького переслідування, яке всі сили кинуло на цькування патріотів в тій країні де етнічне населення стало екзотикою.

І куди він втік? В найгарячішу точку Європи!

Однозначно Андреас – герой!

А ми запізнились і не встигли допомогти. Ми збирались підготувати звернення про політичний притулок, так як в цій справі є явні ознаки політичного переслідування, але не встигли, Карлссон вже в Швеції.

Там буде суд, Андреаса судитимуть з обтяжуючими обставинами: “належав до націоналістичної організації”.

Проте ми не здамося.

Зараз ми надамо Андреасу багато характеристик, в офіційних документах повідомимо шведській владі і їхнім суддям про те як він допоміг Україні, як зупиняв російську експансію в Європу і т.д. Ми розкажемо правду, а його адвокати мають це використати.

Пізніше буде викладений рахунок, на який ви зможете покласти гроші на допомогу героїчному шведу, зараз думаємо як прозоро і водночас просто зробити переказ грошей одразу його шведським побратимам.

Україна завинила перед такими хлопцями як Андреас і час віддати борг.

Доведемо не лише собі, а і всій Європі, що українці не кидають своїх, що ми вірні друзі і поважаємо тих, хто поважає нас. Це буде краще ніж пакет безвізових законів. Це по-людськи.

Давайте зробимо це показово.

Акції в дні судів під посольством, переказ грошей, підтримка в інтернеті, позитивні характеристики для суду – все це нам під силу і все це буде.

Координатор підтримки політвязнів від с14 – Зоя Толок (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001163325633 ), саме вона підняла тему Андреаса і винесла її на розгляд суспільства. В неї ви зможете дізнатись новини та потреби як наших, так і міжнародних політв`язнів.

Долучайтесь, це наша совість.

P.s. Я свідомо тут не пишу про те, як влада чинить з іноземцями які проливали кров за нашу країну, про обіцянки громодянства і тд. На владу ми не сподіваємось, лише на себе.

Медведько Андрій,

C14


Загрузка...