Єврооптимісти хочуть відродити 1917 рік із його переслідуванням владою неугодних

Правка мого колеги по фракції Радикальної партії Олег Ляшко, Андрій Лозовий до Законопроекту так званої судової реформи, насправді є єдиним її вартісним положенням.

Бо насправді жодної реформи не проводиться, відбувається узурпація судової гілки влади, руйнування правової системи. Вже три роки Радикальна партія Олега Ляшка наполягає на звільненні 100% суддів.

Бо ми можемо ухвалити тисячі Законів, але поки не замінено особовий склад, це не дасть жодного результату, окрім того, що українці самі почнуть лінчувати суддів.

Те, як на правку Лозового накинулись новітні чекісти, що рядяться у єврооптимістичні ряси, свідчить лише про те, що вона заважає їм, як вони того хочуть, відродити 1917 рік із його переслідуванням владою неугодних і прокурорською тиранією.

Європопулісти намагаються переконати суспільство у тому, що йому потрібен не захист прав людини і прав підозрюваних, а захист прав прокурорів, величезні повноваження для сторони обвинувачення. Ми не дамо новітнім чекістам цього зробити – не дамо знову перетворити Україну на СССР!


Загрузка...