Єдиного свідка, за показами якого сидить Єфремов, сьогодні звіряче побили

Мова йде про одного з командирів “Торнадо” Миколу Цукура, якому сьогодні після суду пробили голову невідомі у масках, яких пропустив до “торнадівців” конвой Національної поліції.

Цілком очевидно, що за цим варварством стоять ті, хто зацікавлений у тому, щоб Цукур відмовився від своїх свідчень і Єфремов знову ганебно звільнили з-під варти.

Я добре знаю Миколу і впевнений, що він не зламається. Але, коли Герою війни, замість орденів розбивають голову і калічать – це, погодьтесь, абсурд.

За моєю інформацією, за побиттям “торнадівців” стоїть особисто головний військовий прокурор Анатолій Матіос, і виконавці злочину – його підлеглі.

Тоді складається пазлик, хто у вищих ешелонах влади так сильно хоче, щоб хрещений батько “ЛНР” Єфремов був на волі і мав можливість продовжувати підривну антиукраїнську діяльність.

Очевидно, це Матіос.

З якої причини? Поки-що важко сказати. У конспірологічні версії особисто я не вірю. Швидше – банальний кеш.

***
Однак, є нюанс.

Псів Матіоса пустив до бійців “Торнадо” саме поліцейський конвой.

Хатія Деканоїдзе, дайте, будь ласка, відповідь суспільству:

1. Кого Ви пропустили до “торнадівців”?
2. З якої причини Ви це зробили?
3. Чому під час відвертих катувань людей підпорядкований Вам конвой робив вигляд, наче нічого не бачить?

Відсутність відповіді з Вашої сторони абсолютно чітко означатиме, що Ви добре проінформовані про те, що відбулося, але боїтесь розповісти правду громадськості.

***
А тепер вишенька.

Цукур та інші “торнадівці” давали покази на Єфремова ще рік (!) тому. Саме військовій прокуратурі на чолі з Матіосом.

Але він та його підлеглі саботували розслідування, приховували від суспільства причетність Єфремова до війни на Донбасі на стороні ворога – і таким чином забезпечили йому ще рік на свободі.

Скільки крові коштував цей рік Україні ви і так знаєте…