Донецький суд скасував Постанову Верховної Ради щодо ветерана АТО

На засіданні комітету законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності підняв питання про кричущу несправедливість і безчинство судових органів.

Історія наступна:

Віталія Применка було звільнено, разом зі мною та іншими політв’язнями режиму Януковича, Постановою Верховної Ради 24 лютого 2014 року. Опинившись на волі, як і більшість із нас, став на захист територіальної цілісності України. Воював у лавах “Правого Сектору”, командував 2-м батальйоном, був тяжко поранений, після лікування повернувся на фронт, де перебував до останнього часу. Брав участь у звільненні Карлівки, Амвросіївки, Благодатного, Іловайська. Нагороджений медаллю за Іловайськ. Нещодавно виявив бажання продовжити нести службу в лавах полку «Азов», але коли почали здійснювати оформлення, виявилось, що Віталій Прийменко знаходиться в розшуку. Лише вдумайтесь: Донецький суд скасував Постанову Верховної Ради і поновив справу! Правозахисники домоглися закриття справи за відсутністю складу злочину, проте досі не можуть отримати довідку про погашення судимості.

Я особисто звернувся до присутнього на засідання комітету Начальника юридичного управління Національної Гвардії України Дмитра Щетиніна і передав йому всі документи в цій справі. Пообіцяли оперативно все залагодити. Сподіваюсь, що вже скоро Віталій Прийменко остаточно очистить своє ім’я і продовжить нести службу без жодних перешкод.

17457936_1278759178867513_8455555379407130587_n


Загрузка...