Для Саакашвілі Україна стала лише сходинкою у кар'єрі

Доброго дня! Добрим людям наздоров’я! Вівторок.

Ще три тижні тому писав, що в політичному сенсі все вирішиться 16 лютого. Так і сталося. Далі еволюційний процес розвитку країни продовжується. Він не швидкий, без манни небесної, і без раю завтра але він йде поступово. 16 лютого вирішувалося , чи країна далі йде реформами, черезборотбу зі старим, чи повертається достарої системи Януковича. Яценюк був і є камінцем у туфлі Порушенка, йогопротивагою та першкодою швидкому поверненню до повного відновлення системи Януковича. ПрибираютьЯценюка і тоді н прем’єром і містром стаютьлюди порушенко. Тільки не смішіть мене , що нимиможутьстати якісь пордяні люди , яких в Україні багато. Савкошлвілі , так само і з команди порушенко в вже проговорився. що етнічним українцям не місце у владі. Виж не думаєте що Ярема чи порушенко справжні Українці? вони такі самі люди Світу , як і депард’є. Гроші їх дорговказ а не ідея Вільної України. ДЖЛя Савкашвілі Україна просто тимчасовий варіант свого пристосування, і в Україні він не самостійна фігура. Звичайна лялька Пуоршенка.
Ну та хай йому. Що ж сталося.? Порушенко зрадив Батьківщину та Самопоміч? Наєма, лещенко та їм подібних? Ні. Він простопрограв, а само як і вони. Тому істерика закінчиться , вона вже майже закінчилася і вони далі будутьшукати як їм бути. Ну не вдалося Порушенко за допомогою Батьківщини та Самопомочі зняти Яценюка. Вони що це робили заради України? Брехня! ПростоПорушенко пообіцяв їм частину посад. А виходить що він їх кинув. Але чи моглобути інакше? Ні. Бо ситуація проста, Яценюк проводитьреформи які вимагає Захід. Гроші під них і під все інше теж дає Захід. Захід овіряє Яценюку і постіно йогоконтролює. Скажіть скеільки разів Порушенко зустрічався зОБамою? І скільки Яценюк Зустрічався З обамою? Аще чи були наслідки від цього? В порушенко нуль.Тому він для Штатів просто легітимний президент України, але не людина котрій вонидовіряють,тому і заступатися занього не будть. Отже що міг робити порушенко? або повертатися до Росії, або залишити Яценюка іпродвжувати викручуватися щоб зберегти стару систему в цих умовах.
А батьківщина та Самопоміч? Ну як політики не врахували , що вони для шатаів вони ніщо. Ну може тільки нагодують сніданком у білому домі за 244 ч столиком.Але працювати з ними поки що не бажають. Так само як і зСавкошвілі, котрий бігав поМюнхену забувши, про Одеську область, і випрошував зустрічі. Йому тактично посміхалися, і нічого необіцяли. Бо хтовінтакий? Навітьне мінстр без портфеля, а так. п’яте колісо у воза.
То жщо маємо. Маємо продвження еволюційного процеса в Укарїним, з тим самим спротивом старої системи, і поступовим втіленням реформ.Швидко не буде. але посправжньому ніколи небуває швидко. стара система завжди чинитьопір.
Що до опублікованого матеріалу РНБО.  Коли чую що нимитхотіли обілити Турчинова, то мені смішно. Правда вона є правдою, і люди повиннізнати яка вона є, ане те що вішають на Шустері чи в зЗМІ на вуха. Чи отреба обілювати людей? Так треба. Тимошенко проти? Чому? вона протиправди? чи те щотам написано зараз пошкодить боєзданості дердави? Ні , простоми ще раз знаємо правду. Дуже цікавий був виступ Махніцьког, котрий крутився як вуж на пателі. Його питають чи є законні підстави для огллошення війни? І він відповідає , ну може є, тільки він на цьому не наполягає. Як може Генеральний прокурор , коли зи законом є порушення цілосності держави з безліччу підстав , казати він того невимагає? А він що забув , що Свобода тоді на коному кроці вимагала воєнногостану? Він що забув пронаціоналізм, продержаву , проте що його висунула Свобода на Генпрокурора? Чи те що кажуть зовні то одне, атещо на закритих засіданнях інше?
Ні , пані т Тимошенко , то може і адмінстративний злочин викладатидокументи засідання РНБО, за те ми знаємо правду , хто щодумав і хто як себе вів. Чи правда не потрібна? Бо краще на Шоу популізм?
Нічогог істерики затихнуть, і все буде длаі йти своїм шляхом. На доларі написано “IN GOD WE TRUST” (на бога ми покладаємося) , може тому, що вони покладаються на бБОга йому довіряють і в ньому правда (Trust і Truth близькі понаписанню) тому Америка і пермагає , тому вона і сильна , що навіть на ргрошах відмічають що в бозі сила і віра а не в грошах.

Слава Нації!
Бог нам в поміч!
Кримські татари, наша сила в єднанні між собою та з Богом! Аллах Акбар!

Степан Стецько


Загрузка...