Депутата-корупціонера Черкаської облради вигнали з Радикальної партії ще кілька тижнів тому

У зв’язку з вчорашньою спробою “чорного піару” проти Радикальної партії з боку Генпрокуратури та окремих ЗМІ щодо “повідомлення про підозру депутату Радикальної партії на Черкащині” інформую широку громадськість про наступне.

Ще 14 квітня 2017 року на засіданні бюро очолюваної мною Черкаської територіальної організації РПЛ було прийнято рішення про виключення з партії та відкликання з депутатів обласної ради відомого в області бізнесмена Олександра Короткова.

Рішення було прийнято через безвідповідальне ставлення О. Короткова до депутатської та партійної роботи, зраду інтересів виборців, невиконання рішень партійних органів та протиправну діяльність, що порочить РПЛ.

О. Коротков фактично самоусунувся від виконання обов’язків депутата обласної ради, практично не беручи участі ні в роботі сесій обласної ради, ні комісії, членом якої він був. Він систематично не виконував жодної партійної роботи і як депутат не виконував рішень фракції. Натомість публічно виступав у обласних ЗМІ з запереченням базових позицій партійної програми, зокрема критикою основного здобутку партії останнього часу – підвищення удвічі мінімальної заробітної плати у 2017 році.

Крім того, прокуратура Черкаської області вже деякий час, як почала розслідування скандалу навколо Тальнівського КХП, власником якого О. Коротков, як виявилося, незаконно став в часи режиму Януковича.

Після місцевих виборів у жовтні 2015 року за дорученням лідера РПЛ Олега Ляшка в Черкаській територіальній організації РПЛ ми здійснюємо системну очистку партії та депутатського корпусу від випадкових та не гідних партії людей. Тих, хто зраджує інтереси виборців і партійну програму, а також своїми іншими діями порочить репутацію партії.

Тож на момент повідомлення О. Короткову про підозру в розкраданні державного майна він вже був виключений з лав РПЛ. Як народний депутат України і керівник Черкаської організації РПЛ я повністю підтримую клопотання про обрання йому запобіжного заходу тримання під вартою.

Сподіваюся, що правоохоронні органи здійснять ретельне і всебічне розслідування й О. Коротков не уникне справедливого суду та відповідальності за свою протиправну діяльність.

Черкаські радикали своє рішення щодо цього перевертня вже прийняли.


Загрузка...