День СБУ – неоднозначна дата

25 років з дня створення СБУ. Неоднозначна дата, так як і неоднозначне відношення до СБУ в українському суспільстві.

Свого часу в 90х один з співробітників СБУ намагався мене вербувати на співпрацю. Я в різкій формі відмовився і за декілька місяців вперше втрапив до в’язниці.

24 серпня 2011 року мене було арештовано у повністю сфальшованій СБУ справі так званих “Васильківських терористів”. 2,5 років я провів в ув’язненні, втратив здоров’я і родину.

17 вересня 2015 року в стінах парламенту мене затримали знову ж таки співробітники СБУ. Я розумію, що вони виконували лише наказ, але до фальшування і цієї справи мали теж відношення. Лікар СІЗО СБУ ледь не відправив мене на той світ.

В той же час у найтяжчий для країни час на весні 2014 серед працівників СБУ я зустрів не тільки зрадників а й тих хто самовіддано пішов зі зброєю в руках захищати Україну.

Коли мені загрожувала реальна небезпека від кадирівців мене охороняли бійці з спецпідрозділу СБУ за, що хлопцям щира подяка від мене особисто і моєї родини.

До речі було безліч випадків коли офіцери СБУ попереджали мене чи моїх близьких про небезпеку.

І за іронією долі мене нагороджено за внесок в боротьбу з тероризмом і відстоювання територіальної цілісності України саме відомчою відзнакою СБУ – іменною зброєю.

Змінюється Україна і намагається змінюватися СБУ, але чи зміниться?
Особисто я хочу, щоб СБУ служило нашій Нації і Державі як Моссад служить Ізраїлю!

З святом тих хто на це заслуговує!


Загрузка...