Деканоїдзе створила Управління превентивної діяльності нацполіції

Отримав кілька звернень від людей, які розповідають про дивний конгломерат нової поліції зі старою, тими, що з полосатими палочками і в кущах.

Тільки що сам побачив авто нової поліції і товариша в синій сорочці з жезлом. Зупинився, попросив документи у них усіх, переписав дані.

Подзвонив начальнику нової поліції в місті, зв’язався з заступником голови департаменту нацполіції, щоб розібратися.
Виявилося, таки да, тимчасовий експеримент, підписаний Деканоїдзе, пов’язаний, за офіційною версією, зі значним збільшенням ДТП, в тому числі зі смертельними наслідками, після того, як товаришів з кустів демонтували. Частина їх лишилася в системі, називається це тепер Управління превентивної діяльності нацполіції, і працюють вони за межами міста. І от зараз відібрали з них, знов таки за офіційною версією, найбільш притомних і поприєднували до екіпажів нової поліції з завданням чергувати на найбільш ДТП-небезпечних місцях. Мають ловити і порушників швидкісного режиму і пішоходів, які не там дорогу переходять.

В мене, звичайно, є свої думки з приводу тієї статистики, але лишимо їх до кінця експерименту. Отримав ПАЛКЕ ПРОХАННЯ з самої верхівки структури нацполіції – донести до криворіжців інформацію про нетолерування корупційних дій цих змішаних екіпажів. Тобто, якщо будуть хоча б якісь неправомірні дії з їхнього боку – сигналізуйте мені (але хоча б з якоюсь конкретною інформацією – час, місце, прізвища поліцейських чи хоча б номер авто) – передам інформацію. Обіцяли реагувати швидко і безжально.


Загрузка...