Деканоїдзе грубо порушила права людини на очах у преси

Скажіть, “захисники прав людини” і різні усілякі общєчєловєкі – от як назвати цей пі**єц? Що зробив цей хлопець – він когось хоч пальцем зачепив? Він порушив якийсь закон? Чи він вже не має права у своїй країні вільно висловлювати свою думку?

Однак вона просто киває: “патруль – забрать”. Не ну хай у себе в Грузії так чинить. Ну а наша нев*бенна зірка пан лещенко мене навіть не дивує.

Якщо це дотримання прав людини – то я хромонога негритянка-транссексуал. Тобто, ідеал більшості тих общєчєловєків, які більш за все волають про права людини. Ну так я не розумію – а чому ви з своїми райдужними прапорцями маєте право, а цей хлопець – ні? Тому що ви так вирішили? Х*ін вам.

Так що, борці, давайте поборемося за права цього хлопця? Чи боремося ми тільки за геїв,а всі решта – то по*ер, аби тільки іноземним журналістам гарною англійською відзвітувати?

ЗИ: До речі, я вчора так і не дочекався відповіді від жодного представника МВС щодо присутності мусорні у формі “Беркуту” вчора на гей-параді. Окей, зараз запит зробимо.


Загрузка...