Дебати Макрона і Ле Пен: «Кандидат дикої глобалізації» проти «Жриці страху»

3 травня в 21.00 за паризьким часом на майданчику телеканалу TF1 і France 2 пройшли дебати кандидатів у президенти Франції, які пройшли у другий тур – Марін Ле Пен і Еммануеля Макрона.

Дебати тривали більше двох з половиною годин.

Макрон та Ле Пен представили свої проекти реформування Франції та описали своє бачення зовнішньої політики Франції.

Марін Ле Пен змалювала Макрона як кандидата від еліти, яка не пропонує жодних реформ. Вона розкритикувала обіцянку Макрона боротися з ісламським тероризмом, а також його приналежність до непопулярного уряду нинішнього президента країни Франсуа Олланда.

Макрон не залишився в боргу і звинуватив Ле Пен у використанні «стратегії брехні».

Марін Ле Пен назвала опонента «кандидатом дикої глобалізації, нестабільності, Uber-ізації, розкрадання економіки великим бізнесом», який буде радий «повністю продати Францію з і втратити над нею контроль».

Емманюель Макрон, в свою чергу, висміяв економічну програму Ле Пен, приділивши особливу увагу суперечливості її планів відмови від євро. Він назвав її «верховною жрицею, яка проповідує страх», додавши, що вона багато говорить, але мало робить. За його словами, Ле Пен не пропонує нічого, крім поразки.

Заключне слово Еммануеля Макрона:

«Я не хочу, щоб до влади прийшли ті, що потирає руки на провалах і отримують вигоду від народного гніву. Франція гідна кращого. … Я почув цей гнів, ці сумніви, і я хочу відповісти на них сміливістю правди: я ніколи вам не брехав і не обіцяв подарунків та нездійсненних речей ».

Заключне слово Марін Ле Пен:

«Я люблю Францію такою, яка вона є. З її культурою, її мовою, її спадщиною, її кордонами, тому що без цих кордонів не було б вільної і незалежної країни. Ви – кандидат закриття заводів, пологових будинків, поліцейських ділянок і лікарень. Єдине, що ви не хочете закривати, це кордони. Ви хочете відкрити Францію для масової імміграції та босів великого бізнесу, які тільки цього і чекають».

Другий тур президентських виборів відбудеться у Франції 7 травня.


Загрузка...