Чому протести в РФ і Білорусі на користь Україні

Та я в цілому за будь-які протести в РФ чи Білорусі – особливо в Білорусі. Як і раніше, вкрай скептично вірю в їх успіх, та все ж.

І не з розрахунку “от якщо у Росії скинуть Путіна, наступний государь віддасть Крим і закінчить війну”. Ні, єдино прийнятна для нас Росія – дезінтегрована Росія, що загрузне у конфліктах між повсталими на місці імперії державами. Але це станеться не скоро, якщо взагалі станеться, а до того часу – чим більше в Путіна та його оточення приводів відволіктись від України – тим краще. Іноді внутрішні проблеми ворога корисніші перемог на фронті. У Кремлі це давно знають, тому окрім 3-річної війни нас валять зсередини руками ідіотів, москофілів та куплених космополітів. А будь-які протести, особливо в кількох десятках міст у величезній країні – це ресурси на придушення, спонукання вкладати більше у соціалку і правоохоронні органи (привіт санкціям, що таки зменшили Путіну простір для маневру). А для нас – можливе скорочення видатків РФ на війну з Україною.

Зате щиро бажаю успіху білорусам! Їхня Революція не почнеться з “Маршу розгніваних білорусів”, але може стати трампліном для цього. Не всі це розуміють, але без Білорусі на боці України- наша перемога над РФ навряд можлива.