Чому населення забуває, що для України війна, насправді, почалася не 22 червня 1941 року

Декомунізація кажете? Історична справедлисть? То якого біса сьогодні fm-станції, а до того низка телеканалів спонукали прийти до стели і вшанувати “діди воєвалі”.

Зараз давно не СССР. В будь-якій найближчій книгарні можна знайти літературу про справжні події другої світової війни. Як і врешті, хто на кого напав перший.
Ми підтримуємо гнилий міф про початок війни 22 червня 1941 року, а насправді для України вона почалася на два роки раніше. До того часу, як Гітлер напав на СССР — обоє диктаторів уже поділили Польщу і Західну Україну, як м’ясний рулет.

Пересічні українці нині співають оди затишним кав’ярням і красотам Льовова. А 22 вересня 1939 його жорстко окупували і передали до сфери “радянських інтересів”. Так само, як 18 вересня Коломию, 19 вересня — Івано-Франківськ (на згадку про ті буремні часи місту лишився трагічний Дем’янів Лаз), 22 вересня Стрий, а 24 — Дрогобич.
Якщо аналізувати, що далі творила радянська влада на відтяпаних територіях, то різниця із нинішнім окупованим Донбасом — мінімальна. Агресивна пропаганда, яка базувалася на ненависті до попередньої влади, фейкові вибори під контролем НКВС, захоплення усіх державних і фінансових установ, масові арешти і створення потужної мережі інформаторів (читай, донощиків).

Якщо сьогодні у когось зачешиться підтримати міф про велику побєду, віднести гвоздиками на стелу чи провітрити георгієвську стрічку — краще лишайтесь двома. Не виставляйте себе психом і бездумною амебою.

Друга світова війна для України почалась 1 вересня 1939 року.
Виникнуть сантименти і бажання пограти в патріота — краще скинути 5 гривень на тепловізор для армії на Донбасі. Це дешевше чим гвоздики.


Загрузка...