Чого позбулася Україна з відставкою Шокіна

Що Україна втрачає з відставкою Шокіна

Сьогодні справді переломний день в нашій країні – Верховна Рада проголосувала за відставку одного з найодіозніших Генпрокурорів в історії незалежної України.

Шокін був уособленням совкового функціонера з карикатур сатиричних журналів, при цьому старий покидьок не приховував своєї корупційної діяльності, і на останок вибрикнув “циганочку з виходом”, звільнивши Сакварелідзе з командою, і відмазавши своїх водія та кума з банди діаманотових прокурорів.

Тепер треба робити підсумки його діяльності. Наразі, можна сказати, що після відставки цей красномордий алкаш не буде так часто ставати собутильніком своєму куму Порошенку і його лизоблюду-алкашу Югі Луценку. Засяде десь, падло, і в перервах між киданням чергової порції оковитої до рота буде мучити якусь молоденьку письменницю про свої безцінні спогади на відповідальній посаді.

З відставкою Шокіна піде в минуле стара гвардія донецької мафії. Згадайте, що Шокін був заступником Пшонки, і був та залишається з його родиною у дуже теплих стосунках. Можна сказати, що якщо таки щось зміниться – вплив Пшонки буде остаточно ліквідований.

Після відставки Шокіна буде ліквідований вплив на численні силові управління. Нагадаю, що саме цей старий алкаш поставив під свій контроль більшість управлінь СБУ та МВС. Зокрема, його стараннями були заблоковані розслідування приводу бурштинової мафії і одіозних корупціонерів.

З відставкою Шокіна припиняться презентації проби пера в мувімейкера самого Шокіна або його заступників – припиняться покази монтованих політичних “викриттів” режиму Порошенка.

Наразі у кулуарах депутати обговорюють, що Порошенко протисне через своє лобі Югу Луценка, якого попри відсутність відповідної освіти і досвіду роботи, поставлять в.о. Генпрокурора. І так триватиме дуже довго. Тобто Порошенко змінить на посаді Генпрокурора одного алкаша на іншого. Але це буде інша персона – ми ж бо знаємо ким є спадковий комуніст Луценко, який “Бєркутом” розганяв націоналістів під час ходи на Покрову у 2008 році Смайлик «wink» так, Юга?)
Сергій Вакула


Загрузка...