Через прізвище та національність Розенблата намагаються розганяти хвилю антисемітизму

Я довго не хотів писати на тему “бурштинової справи” Борислава Розенблата, адже добивати того, хто вже впав і того, по кому вже топчуться колишні соратники, як на мене не етично і не по-людські.

В кінці минулого пленарного тиждня в сесійному залі до мене підійшов Розенблат, від якого вже тоді почало відвертатися більшість його колег з фракції БПП. Підійшов і попросив вибачення за свою поведінку 17 вересня 2015 коли він щиро радів моєму незаконному арешту в стінах парламента.

Насправді я всіх причетних і тих хто радів як Розенблат, і тих хто організовував ту антизаконну виставу в парламенті я давно пробачив. Їх караю не я а Господь Бог!

В той же час через прізвище та національність Розенблата всім відомі сили намагаються розганяти хвилю антисемітизму, мовляв вся корупція через євреїв.
Стверджую, що вся корупція через нас українців адже це ми українці толеруємо корупціонерів при владі якої б національності вони не були (українці, євреї, грузини, поляки…)!

Показовою я б сказав знаковою в контексті сьогоднішніх подій є реакція на мій арешт в стінах парламенту 17 вересня 2015 року ТРЬОХ ЄВРЕЇВ.

Про Розенблата я вже писав. Він радів і в себе на ФБ написав ” Це політика дєтка”.

Георгій Логвинський ЄДИНИЙ народний депутат який тоді принципово голосував ПРОТИ мого (націоналіста) притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт. Пізніше Григорій допомагав моєму побратиму Андрію Лозовому організовувати мій захист.

Першим хто подзвонив Андрію Лозовому після мого арешту і запитав: яка потрібна допомога? – був Геннадій Корбан. Він прийшов підтримати мене на суд хоча вже на той момент сам відчував, що йому самому загрожує арешт…

Рахунок 1:2. А отже типовий Розенблат це поняття не національне а швидше політичне…

Що ж до долі самого Борислава Розенблата то все буде в руках суду як Божого так і людського. Я був і залишаюся прихильником того, що ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСІХ!


Загрузка...