Частина сепаратистів звільнена від відповідальності поза законом

Екс-мера Торецька Володимира Слєпцова, якого прокуратура обвинуватила в терористичній діяльності, відпущено з-під варти начебто в рамках процесу обміну військовополоненими.

Але відомий сепаратист не погодився їхати до своїх ідейних кураторів ані в ОРДЛО, ані в Росію, і, безумовно, продовжить свої дії, направлені на підрив територіальної цілісності України.

Цікавим є факт того, як злочинця звільняли від відповідальності. Це не була амністія, це не був акт помилування президентом після винесеного вироку суду. Все відбулось набагато простіше. Просто прокуратура подала до суду клопотання про звільнення Слєпцова з-під варти у зв’язку з … не падайте!… Мінськими домовленостями. А Слов’янський міськрайонний суд Донецької області в своїй ухвалі від 14.12.2017 навіть визнав їх міжнародним договором!

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Конституції України, чинні міжнародні договори, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України. І це зазначено в ухвалі суду.

Але ж Верховна Рада аж ніяк не причетна до легалізації цього договірняка!

Вочевидь судді винесли завідомо неправосудне рішення і щось мені підказує, що зробили це за вказівкою Банкової, яка пообіцяла Путіну нікого з сепаратистів не карати!


Загрузка...