Боротьба з "бурштиновою мафією" переходить з копалень у владні кабінети

Завтра парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, першим заступником голови якого я є, буде розглядати надважливе питання щодо незаконного видобутку бурштину у Рівненській області.

Будуть повідомлені надзвичайно важливі дані та викрита вся схема «кришування» злочинного промислу місцевими високопосадовцями правоохоронних органів та в керівництві області. Оприлюдню факти корупційних зв’язків голови облдержадміністрації Віталія Чугуннікова та керівника Нацполіції Сергія Максимова. Нарешті всі дізнаються хто ж такий «дядя Фьодор».

Запрошую на засідання комітету журналістів, громадських активістів та правозахисників. Треба вже зараз звернути увагу та вжити заходів по декриміналізації Рівненщини на всіх рівнях, інакше ситуація ризикує вийти з-під контролю.
Одночасно із засіданням комітету, о 15:00 розпочнеться засідання Рівненського обласного адміністративного суду, де розглядатиметься незаконність відставки з посади голови Рівненської обласної ради радикала Володимира Ковальчука. Він був відсторонений внаслідок інтриг місцевої «бурштинової мафії», яка таким чином помстились Ковальчуку за його принципову позицію у боротьбі проти незаконного видобутку бурштину.

Сподіваюсь, що завтрашній день стане початком успішної боротьби проти «бурштинової мафії». Давно час перенести війну із розграбунком українських багатств з копалень у владні кабінети.

Ігор Мосійчук

10389339_983292845080816_4241960952461493545_n


Загрузка...