Більшість російських ЗМІ контролюються ФСБ

З приводу Євгенія Панова, якого зараз в анексованому Криму пред’явлено, як учасника ДРГ, можу сказати лише одне – я не вірю будь-якій інформації кремлеЗМІ.

А особливо тій, яка озвучується фсбшною сволотою. Ми вже бачили, як Надію Савченко, що насильно завезли до Росії, звинувачували, що вона самостійно незаконно пересікла кордон. Ми пам`ятаємо, як викрали в Україні Миколу Карпюка, завезли його до Росії, катували, а потім влаштували судилище.

Ми чули абсолютно дурні російські заяви по учасникові Чеченської війни Яценюку. Бачимо на Донбасі “настамнєтов” з Бурятії, Якутії, Москви і Йобурга. Тому повторюю, все, що виробляється в надрах кремлеЗМІ – це типова геббельсовськая брехня і фальшивка, яка вироблена під якісь свої цілі чи завдання.

А українцям нагадую, що будь-яка їх поїздка до Криму, або контакти з представниками РФ можуть закінчиться тим, що вони будуть схоплені і представлені як терористи або шпигуни. Пам’ятайте про це і не коммуніцюйте з ворогом. Москва ворог. Послідовники Путіна – вороги. Вони – вороги! Надовго. До тих пір, поки в Кремлі сидить Путін і його шобла. Це як мінімум. І це потрібно розуміти.

У будь-якому випадку в Кремля є тепер ще один заручник-українець. Це означає, що нам потрібно вже працювати над тим, як його повернути додому та не припиняти роботу по поверненню інших бранців, яких утримує Путін в неволіі. Сенцов, Кольченко, Карпюк, Клих, Виговський, Чийгоз, Дегерменджі і багато інших знаходяться у в`язницях Мордору і чекають свого повернення до України. А зараз до них приєднали Євгенія Панова. Ми повинні врятувати всіх їх, а також всіх тих, кого утримують терористи на Донбасі.


Загрузка...