Білецький обурений заявою Пашинського про агентів ФСБ серед націоналістів

Сьогодні на круглому столі «Наслідки терактів в Брюсселі для Європи і України» голова комітету ВРУ з нац.безпеки і оборони С.Пашинський дозволив собі заявити, що серед українських «ультраправих» є багато агентів ФСБ РФ.

Варто нагадати, що абсолютна більшість добровольців і волонтерів, на плечах яких Україна витягла всі тяготи революції на Майдані та війни на Донбасі, вважає себе українськими націоналістами – тими, кого С.Пашинський очевидно з остраху називає «ультраправими». Саме ті, хто вважає себе українськими правими, віддавали свої життя і здоров’я під час воєнних дій, особливо на їх початковому етапі, коли рішучість і самовідданість націоналістів контрастували з діями влади, яка до сих пір навіть не знаходить в собі сміливості назвати події на Сході країни «війною».

Разом з тим, ми впевнені, що серед сьогоднішньої влади є величезна кількість прямих і непрямих, економічних і політичних агентів впливу, а то й відвертих диверсантів та шпигунів Росії. Прикладів і доказів цьому – безліч.

Всім в Україні очевидно, що українські націоналісти завжди були і тим більше є зараз головною опорою нації і держави, запорукою національної безпеки і оборони країни, на відміну від популістів-високопосадовців від влади, щодо яких є сумніви мабуть у всіх верствах населення України.

Особливо дивує тема круглого столу, де прозвучала заява. Більш доцільно було б говорити не про наслідки, а про причини терактів у Брюсселі. А цими причинами є халатне відношення до національної безпеки, потурання мігрантам та загроза агресивного ісламізму, проти яких завжди виступали українські праві, яких так намагається очорнити С.Пашинський.


Загрузка...