Бійці АТО, затримані поліцейськими, паплюжать образ українського військового

Нарешті глянув свіже відео із затриманням бородатих і матюкливих суб’єктів незрозумілої національності біля майже рідного мені метро Лук’янівка.

Уявити не можете, як важко писати коректно й без обсценної лексики. Від злості закипав.

Це не інцидент рівня “взаємодія поліцейський-правопорушник”, а просто одна з безкінечних сцен вічного протистояння цивілізованих людей і бидлоти, що постійно переходить у наступ і зупиняється лише як отримає нокаутуючий удар в морду.

Будь він хоч тричі Герой України – ніщо не дає права у такій формі розмовляти з людьми, особливо якщо поліцейські ведуть себе максимально стримано й адекватно. Оце позерство перед людьми з боку “бородатих” ветеранів – яке ж знайоме. В армії зазвичай себе так ведуть балаболи. Прикривати невміння сказати опоненту два речення без криків й мату фразами типу “я ваевал, блять!” – позиція слабаків.

Іронічно, що патрульний виявився колишнім азовцем – це урівняє статус учасників конфлікту навіть в очах найбільш непримиренних хейтерів поліції.

Ще різанула слух фраза: “Разве за это мы воевали, внатуре, пацаны?” – хрін вас знає, чуваки, за що ви воювали. Судячи по поведінці – з таким же успіхом вас прийняли б і в ряди ополчення ОРДІЛО. Більшість же українців в армії якраз щоб знищити осердя цієї бидло-культури й не допустити подібні випадки на території України. Тому більшість українців і підтримують таку невпевнену, хитку й поки ще слабку інституцію, як поліція. Недаром величезна кількість ветеранів продовжує службу суспільству саме в поліції. Вдумайтесь, це позитивна й красномовна тенденція.

PS і ще помітив одне – поліцейські чудово володіють собою. Я б одразу пробив наглому мазафакеру в бороду. Коротше, мабуть не візьмуть у поліцію після демобілізації).

Роман Кулик


Загрузка...