Арешт Коханівського – це спецоперація Медведчука

Арешт Коханівського – це спецоперація Медведчука на догоду його кремлівським господарям, закликаю усіх до здорового ґлузду, просто зважте на факти.

1. Для кума Путіна Медведчука Микола Коханівський – особистий ворог, адже саме друг Микола був головним організатором походу патріотів до офісу московської путани. Тобто є момент особистої помсти.

2. А ще є момент цинічного політичного розрахунку. промосковські дуже грамотно все прорахували:

Микола – людина досить своєрідна, але його авторитет в патріотичному середовищі надзвичайно високий. І те, скільки людей прийшло до суду заступитися за Коханівського і були готові ризикувати життям і здоров’ям, аби захистити командира ОУН від свавілля, відтак сутичок було не уникнути. відтак сутички було не уникнути. А це ескалізує напруження у суспільстві – і Москві це вигідно.

Отже, Медведчук одним пострілом вбив двох зайців: і помстився ворогу, і спровокував черговий розбрат серед українців.

3. “Підряд” на виконання провокації проти Коханівського взяв на себе Ілля Ківа – безпринципний наркоман, який не гидує нічим у бажанні наживи. Був у “Правому секторі”, нині – у Соціялістичній партії – щось ще треба казати? Ківа постійно спілкується із ЗМІ Московії і допомагає їм створювати корисну для них картинку. Типова метода гебні. Лояльність до які ви відверто промосковських видань накшталт “Страни.юей” – дуже показова. Пафосно заявляє, мовляв, іде в президенти – правда, навіть у незрівнянно меншому у сотні разів масштабі мажоритарного

4. Найважливіше. те, про що забули і захисники Миколи, і ті, хто кричить: “розіпни!”. як привід наїзду на Коханівського використали те, що він опікається переселенцями і захищає гуртожиток для них від рейдерів. Свідомі мешканці Соборної України простягнуло руку підтримки нашим братам і сестрам із окупованих територій – і вони бачать, що український світ – це краще, ніж русскій мір. Для Кремля, їхнього васала Медведчука та дрібніших посіпак з їхніми тітушками на зразок Ківи – принципово важливо перебити цю історію. принципово важливо показати уродженцям Криму і Донбасу, що нібито вони нікому тут не потрібні.

***

Але цей план поламався – і Микола на волі.

Дуже багато масок було скинуто за ці дні.

Робіть висновки.

***

Пишу це для тих, хто кричав: “розіпни!”, повівшись на відверті дурниці про Коханівського в цілому і цю ситуацію. Майте мужність визнати (принаймні самі для себе), що вас всліпу використовують у московському сценарії.
сидіти має не Коханівський, а Медведчук.


Загрузка...