95 квартал розколює Україну антиукраїнськими "жартами"

А ви ржали над «поліцаями» Західної України?

Ви говорите: “Зачем «Свобода” поднимает вопрос языка! Раскалывает страну! Вот и Крыма бы не было и Донбасса…”
А як ви ставитеся до того, що 95 квартал знову робить з україномовного українця (господи, україномовного українця!) дебіла, забитого селюка. Вас це анітрохи не турбує? Чи не ржали ви з тих “недоумків” із Західної України, створених “Кварталом”, які “телячою” мовою відповідають нормальному “дядьку”, який говорить російською? Чи не ржали ви? Ви не вбачаєте тут русифікації та українофобії?

Ті поліцейські Західної України (один з них чомусь Степан!) не мають почуття власної гідності, для них еталон – Америка, вони “жруть” російську горілку (лицеміри), побили людину за “что” (натяк, що україномовний українець – нацик, ксенофоб), поїхали до доньки ще одного Степана різати свиню (свинопаси), поліцаї (натяк на колаборціонізм всієї Західної України!).

Саме 95 квартал розколює країну, принижує українську націю, зображаючи її нацією свинопасів, колаборціоністами. Саме вони через ха-ха нав’язують, що українська мова – то мова бидла, селюків та зрадників.

Вимагаю Зєлєнского та інших прислужників “русского міра” з “95 кварталу” вибачитися за свою українофобію, за приниження українців і їхати нафіг в “русскій мір” до порєбріка.

Олесь Побел


Загрузка...