Клерки із облради Рівного перешкоджають поверненню на посаду законного голови

Мало того, що депутати обласної ради від БПП та їхній тимчасово незаконно виконуючий обов’язки голова Корнійчук саботує роботу Рівненської обласної ради, то тепер і дрібніші клерки‪#‎бурштинова_мафія‬ відверто порушують закон.

А саме керівник апарату Богдан Сологуб та начальник юридичного відділу Богдан Гречко, які активно перешкоджають виконанню рішення суду і державного виконавця.

Обнаглівші шестьорки дозволяють собі публічно (!) плювати на суд і ДВС.

Сологуб і Гречка сьогодні перешкоджали виконанню рішення суду, винесеного іменем України, і безпосередньо державному виконавцю. Незважаючи на озвучені ним вимоги, вони вирішили, що можуть самовільно трактувати рішення суду. Рано чи пізно ці два ублюдка сядуть за таку анархію в обласній раді.

Для цього, бачте, їм освіти вистачає. А от розуміння, що його слід виконувати негайно і без жодних умов, виходить, забракло… І аргумент «залізний»: якщо обласна рада прийняла незаконне рішення, то вона його й повинна відмінити.

А для чого тоді суд?

Виглядає, начебто це консультаційний орган, який просить її вельможність обласну раду повернутися в правове поле… І таке ставлення до судового рішення з боку Сологуба і Гречка х відвертим бєспрєдєлом. Зрозуміло, що вони не самостійні, і собачки просто виконують доручення своїх господарів. Менше з тим, виконавець несе безпосередню відповідальність за вчинений ним злочин.

До речі, якщо сологуби і гречки так зневажають рішення суду, то що ж тоді казати про пересічних громадян?

Звідки візьметься повага до Закону, і правосуддя в цілому, якщо його відверто зневажають клерки?

Питання, як кажуть, риторичне…


Загрузка...