Служба безпеки України перетворилася на персональну охорону Порошенка

Станіслав Краснов у залі суду втратив свідомість…

Будь який фаховий медик міг би з легкісю діагностувати забиття мозку у Краснова. Відразу оглянувши його візуально. Але таких медичних спеціалістів у Києві на той момент не знайшлося.

І представники СБУ знайшли докази винуватості Станіслава дуже просто – це цілий арсенал зброї та ін.

Хотів написати багато різного, але напишу лише суть.
Влада інтенсивно шукає зрадників Батьківщини та агентів кремля в «Айдарі», «Торнадо», «Правому Секторі», «Азові», «ОУН» та в інших патріотичних організаціях. Взагалі інкримінувати справжнім націоналістам співпрацю з москалями це маразм в який можуть повірити лише далекі від адекватного мислення люди.

Під час Майдану Краснова після затримання брав на поруки народний депутат Е. Леонов (свободівець), а зараз взяв на поруки А. Білецький ( командир Азову). Невже «агента кремля» захищали депутати націоналісти? Невже всередині патріотичного руху не дізналися б про «крота» у власних лавах?

Це звичайний тиск на активних учасників блокади Криму – розправа. І керівництво країни через репресивні органи намагається показати власне місце лідерам, поки невеликих, але в майбутньому перспективних патріотичних організацій. Котрі мають у власних рядах ідейних та відданих бійців-націоналістів.

Владу жахають патріотичні, свідомі громадяни. Тому нечутно гучних затримань представників «опозиційного блоку» чи «відродження» (колишні регіонали). Тому не садять мєнтів – убивць патріотів. Тому не здійснюють тиск на олігархів. – Бо з ними можна «домовитися». А з тими хто життя готовий віддати за Україну, продати її не домовишся.

Справа Краснова одна з багатьох – не остання… Злити «Азов» та інших добровольців, як «Правий Сектор» навряд чи вийде. Але те, що влада вперше показала реальний страх перед патріотами. Наголошую, не політичними фігурами, а простими патріотами – це факт.

Агонія СБУ?… Пропоную патріотам не називати її так, а «Служба Безпеки Порошенка».


Загрузка...