Міністр Стець працює в приватних інтересах Порошенка

Сьогодні був у міністерстві пропаганди. Тобто Мінстеці. Тому самому міністерстві, Яке Петро Порошенко створив спеціально для свого кума – Юрія Стеця.
Найголовніше, що можна винести з відвідин Мінстеця – це приватна кантора, створена як звичайний бізнес-офіс. Всі знають про “темники”, які вони поширюють, про керування месиджами “легіону Порошенка” (армія порохоботів).

Вчергове, міністр утік від спілкування. Як і ТП – Попова, яка поширювала відмазки про постійну зайнятість і важливі брифінги. Але один з клерків постійно їм доповідав по телефону що говорять активісти. Коли клерк, який при Стецю завідує фінансовим сектором міністерства, зрозумів, що запудрити мозок або спровокувати конфлікт не вдається (кілька разів він намагався заявити, що будівля – “режимний об’єкт”, а нам для проходу треба писати запити і звернення. При цьому, слідом за ним підгавкували два псевдожурналіста, одна з яких була з мікрофоном каналу UBR.

Ми зайшли, і як у попередніх досвідах аналогічного спілкування з міністрами, кишенькові видання Мінстеця і Банкової заявили, що ми мало не погром влаштували, а саме приміщення захопили.

На поверсі міністерства той же клерк зрозумів безперспективність словоблудства, і замість себе виставив дєвочєк для бітія. Зрозуміло, що проти них ніхто не виявляв агресії. Усі чекали Стеця або Попову.

Але тут вивилось, що прислані псевдожурналісти від UBR та ще якийся незрозумілий чувак з мутною ксивою, який представився
журналістом і юристом, почали гнати пургу про те, що “треба цивілізовано” поводитись – писати заяви у суд, в МВС, робити запити. Адекватного сприйняття ситуації або діалогу від них ніхто не почув. Було ясно, що Стець визвав крикунів на зарплаті. У мусарів така тактика називається “гасити хвилю” невдоволення.

Та менше з тим. Клерки, які сиділи по кабінетах, визнали, що знали з анонсів про цю акцію. Визнали, що Стець є кумом Порошенка. Згодом таки явилась ТП – Попова. Якщо не переказували усіх її заяв, головні месиджі з її висловлювань можна виділити такі:
– мене підставили із цією заявою по “Миротворцю”;
– на неї тиснули міжнародні інституції, відомі персони, журналісти.
– Попова, як і Стець, замість пояснення ситуації в Україні, по-угодовськи підтримують антиукраїнські закиди іноземців. Коли ті говорять, що в Україні всіх, хто співпрацює з сєпарами можуть знищити націоналісти (це реальний страх багатьох заявників нєгадаванія ресурсом), наші вищі чиновники – переважно куми Порошенка, сприйняли це як вказівку до знищення ресурсу “Миротворець”. Навіть про спроби переконати іноземців у неправильності їх тверджень вона не заїкнулася.

Крім цього, ситуація ще раз показала совкову сутність чинуш – вони досі дублють совкові штампи, показуючи націоналістів і патріотів як поєдающіх распятих мальчіков і насілущіх епілєптічєскіх бабушек з аусвайсом дивізійників “СС Галичина” у кишені. Що ж – нам так краще. Між нами велетенська прірва. І виникла вона через те, що совкові недобитки і куми Порошенка досі живуть у ілюзіях, що їм вдасться побудувати для себе і свого кумівського опг-клану персональний “комунізм”.

Тому, можемо вчергове дійти до висновку, що влада не чує громадян. І ніколи не почує, бо якщо ви приходите без фінансових пропозицій – ваші звернення втопнуть у тоннах макулатури. Влада розуміє тільки силу. Наразі як силу вони розуміють лише активну громадську позицію і тиск – відвідини кабінетів чиновників. Лише так чинуші спускаються з офшорних олімпів імені міфічного сліпого трасту.

Сергій Вакула


Загрузка...