Добирати поліцейські кадри доручили людям з кримінальним минулим

Щодня засоби масової інформації повідомляють про затримання прокуратурою спільно зі Службою безпеки України співробітників Національної поліції України.

Торгівля наркотиками, викрадення людей з метою одержання викупу, катування затриманих, хабарництво поліцаїв вже стало візитівкою «очищеної» та «реформованої» колишньої міліції.

Втім, керівниця Нацполіції – громадянка Грузії мадам Деканоїдзе, яка ніколи раніше не працювала в правоохоронних органах і не прочитала жодного українського закону – не бачить ніяких проблем. І в своїх численних інтерв’ю запевняє, що в поліцію вона набирає найкращих з кращих завдяки атестаційним комісіям, куди залучає «представників громадськості». Щоправда, при найближчому розгляді ця «громадськість» чомусь виявляється обслугою міністра Авакова – типу народного депутата Мустафи Внайома чи «експерта» Юрія Бутусова.

Найбільш кричуща ситуація склалась у Одеській області, де добирати поліцейські кадри мадам Деканоїдзе доручила людям з кримінальним минулим, як, наприклад, такому собі Костянтину Цховребашвілі, про якого я вже розповідав отут:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1676765179206940&id=100006204226091

Попри те, що атестація поліцейських Одеської області розпочалась ще 24 лютого 2016 року, через постійні кадрові скандали Деканоїдзе розпорядилась приховати список членів атестаційних комісій Одещини. Як раптом трапилось чудо: 4 березня 2016 року після багаторазових наполегливих вимог журналістів на сайті Головного управління Нацполіції в Одеській області з’явився перелік осіб, призначених наказом Деканоїдзе комплектувати особовий склад місцевих, так би мовити, «правоохоронців».

Але вже за дві години цей список зник, а відносно співробітника прес-служби, який його розмістив у відкритому доступі, поліцейське начальство навіть збирається розпочати службове розслідування.

Володимир Бойко


Загрузка...