Черговий раунд дискусій про заміну прем’єра може завершитися скандалом

Черговий раунд дискусій про заміну прем’єра і створення технократичного уряду змушують сприйняти це всерйоз.

Раз так, то ладно, погодимося, але щоб ця дурня працювала, треба внести деякі зміни до системи органів влади в Україні:
– Запровадити офіційну посаду «смотрящій» в кожному міністерстві. У повноваженнях міністра залишити дійсно принципові функції: виступати по телевізору, перерізати стрічки, підписувати все що принесе смотрящій, та нести повну відповідальність за роботу міністерства. Решту дурниць типу кадрові призначення, розпорядження фінансами та перекручування результатів тендерів – прийдеться тягнути смотрящему. Процедура призначення і звільнення смотрящих уже накатана, її треба лише закріпити в законі.
– Легалізувати Верхню палату Уряду, вона ж Рада нових олігархів, засідання проводити на Банковій після полуночі, кожен громадянин України повинен мати право дивитися онлайн-трансляцію на платному екаунті в Ютьюбі, доступ 100К USD за хвилину.
– Поселити в Будинку з химерами Комітет іноземних кредиторів. Надати йому право розстрілювати у дворі по одному смотрящому в місяць за поданням Кабінету міністрів України. Проводити щотижня колективні молитви та ритуальні танці під резиденцією Комітету Президента, Уряду та представників парламенту із виклянчуванням чергових траншів. Пускати іноземцям пил в очі та розповідати байки на ніч, що визначити пріоритетним завданням Кабінету міністрів.

Ігор Попов


Загрузка...