100 років тому почалась українська революція

100 років тому почалась українська революція, яка поновила українську державу.

На кілька років(((

А потім через чвари хороших зі ще кращими, чвари тих, чиї політичні фантазії були важливішими за Україну, цю державу ми втратили.

Прийшов москаль і вбив десятки мільйонів українців, намагався зламати хребет нації (чи зламав?), перетворивши нас у ‘советскій (расейській) народ’

У нас і тоді і зараз чимало колоніального досвіду, коли правильно зневажати владу і намагатися якось реалізовувати себе, заграючи до ворога.

Але у нас усіх немає достатньо державницького нутоа, яке я відчув лише у перші дні рісля Майдану, коли усі – від Свободи до осколків ригів, які не втекли, об’єдналися, щоб врятувати Державу.

Не на довго((((

У мене є чіткі уявлення, як має розвиватся Україна, якою вона має бути… Це уявлення не схоже га уявлення більшості людей, що гавколо мене у ВР.

У мене є вибір: критикувати усіх наліво/направо, повчати і розповіддати як правильно, бити морди колегам і отримувати лайки у фб, ходити по ефірах і розповідати про рай, який настане, коли мене у парламенті буде 226,

Це легка, приємна і вдячна позиція. Тількі Україну так можна втратити…

У мене купа претензій до усього, що відбувається, але я бачу і поззитив, який прагну не лише знаходити, а й сприяти його збільшенню.

Для мене сьогодні найважливіше зберегти Україну, а битися за правильність саме твоїх уявлень про її майбутне, будемо після перемоги на зовнішнім ворогом.

Саме цьому мене вчить досвід 100 річної давності, хоча так часом хочеться рубанути саблюкою і сказати усім навколо – в тлму числі і дописувачам на фб – що я думаю про їхні понти.

Але ключова – не моя слава, а Слава України!!!!
З повчальною річницею нас усіх!!!!

 


Загрузка...